הפעם הראשונה שלי עם נערת ליווי

Byעורך ראשי

הפעם הראשונה שלי עם נערת ליווי

אומרים שהפעם הראשונה היא הפעם שאי אפשר לפספס, לכן לא רציתי לחוות את זה עם אישה שאין לה ניסיון מיני. חיפשתי מישהי מדהימה, מישהי שתשאיר לי את החותם הזה, נערה מדהימה שנראית מושלם על כל המשתמע מכך.

התקשרתי אל שירותי ליווי, אמרו לי שיש מישהי מדהימה, עם גינונים מיוחדים, עולה חדשה וזה מה שרציתי, אני פחות מתחבר לנשים ישראליות, הן תמיד חושבות שהכול מגיע להן, רציתי משהו קצת אחר, אישה מדהימה, לא רק סקסית אלא גם חכמה.

חיפשתי אישה שיודעת לגעת, שיודעת להביא אותי לסף מושלם, אני אחד מהאנשים היותר חרמנים שהיו כאן, אבל עדיין בתול.

 התקשרתי עם טלפון שחבר נתן לי, טלפון של משרד שירותי ליווי, הבחורה הייתה מדהימה, קיבלתי הודעה ישירות אל הטלפון היא באמת נראתה בדיוק כפי שתמיד רציתי.

שאלתי אם זה דיסקרטי והם אמרו שכן, שאין מה לדאוג, זה היה חשוב לי יותר מהכול. החלטתי להיפגש איתה בדירה דיסקרטית.

היא דפקה בדלת, היה לה בגד מושלם ונראות מדהימה עוד יותר, השדיים שלה היו זקורים, היה לה אודם אדום על השפתיים, הרגליים שלה היו ארוכות והייתה תחושה שהן לא תיגמרנה לעולם. אישה מדהימה, זה היה בדיוק מה שרציתי באמת.

דיברנו קצת, אבל משם הדיבור קיצר את עצמו, היא ישר התקרבה אליי והתחילה לנשק אותי בלהט, היא הייתה עדינה אבל פתאום היו בה גם צדדים חזקים, חרמניים, שולטים, היא הובילה אותי ישירות אל חדר השינה כאילו הייתי ילד.

אתה בתול? שאלה ללא בושה ואני צחקתי, אחרי הכול זה דיסקרטי אבל לא היה לי  איכפת, הזין שלי היה זקור, היא הפשיטה אותי בלי לדבר יותר מדי והתחילה להביא לי ביד, היא הובילה את הכול, עשתה לי כמו הכנה לדבר האמיתי.

נשכבתי על המיטה, לאחר שהביאה לי קצת ביד הכניסה את האיבר שלי לתוך הפה שלה ועשתה את זה בהנאה גמורה, הרגשתי שאני עוד רגע מתפוצץ בתוכה, בתוך הפה הלוהט הזה שלה, עושה משהו מאוד מוזר, לוקחת קרח בפה, יורדת לי ואז לוקחת שלוק מתה חם.

גמרתי כמו מטורף, לא יכולתי להתאפק והצטערתי כי רציתי לזיין אותה.

חיכינו כמה דקות, היא אמרה לי שזה ממש לא נורא. היא נשכבה על המיטה, גירתה אותי שוב ושוב עמד לי כמו מטורף.

הכנסתי את האיבר ושוב, אחרי כמה פעמים הגעתי לאורגזמה המיוחלת וזהו, אפשר להגיד שאני כבר לא בתול.

About the author

עורך ראשי administrator