המעסה הפרטית שלי – עיסוי אירוטי

Byעורך ראשי

המעסה הפרטית שלי – עיסוי אירוטי

זה היה באחד מאותם הימים הרגילים, ימים שאני לא נוהג לצאת מהבית. היה חם מאוד ותכננתי לצפות לי בסדרה מדהימה שאני אוהב ובדיוק נתפס לי הגב.

הרגשתי שאני לא יכול להזיז שום איבר בגוף, אפילו את החלק התחתון לא הצלחתי להזיז וזה די הצחיק אותי שאני לא מצליח אבל רגע אחר כך הבנתי שאני בבעיה חמורה.

חבר המליץ לי להתקשר למעסה שלו, הסכמתי להתקשר אבל הוא לא ענה, הוא היה עסוק, אחר כך כשכבר ענה הבנתי שהוא עסוק מאוד ולא יהיה לו זמן כדי להגיע ולשחרר את הכאב שלי.

מה דעתך על עיסוי אירוטי ? שאל אותי החבר ואמר, ככה תוכל להרוויח כמה דברים במחיר אחד.

במחשבה שנייה למה לא? הוא השאיר לי טלפון של משרד אליו התקשרתי, המעסה כבר הייתה אצלי תוך חצי שעה.

שירות יותר מהיר מזה לא יהיה לי זה בטוח. היא פתחה את מיטת העיסוי, נשכבתי עליה כשהפנים שלי כלפי מטה.

היא החלה למרוח אותי בשמן וזה תאמת חירמן אותי, פתאום לא הרגשתי שום כאב, הוא כאילו עזב אותי בצורה מאוד מוזרה.

היא החלה לעסות אותי, לגעת בכל מיני מקומות שלא ממש כאבו אבל באופן מופלא הכאב כאילו נעלם ממני, הרגשתי כמו מלך, הרגשתי איך זה עוזב אותי ואת תחושת הכאב החליפה תחושה של חרמנות עזה ובלתי מובנת.

פתאום הידיים שלה כבר לא היו במקום אחד, היא חפנה לי את האיבר, הרגשתי חום פנימי בלתי מוסבר.

 היא החלה לעסות אותי, זה גירה אותי יותר ויותר.

היא סיבבה אותי אליה, נשכבתי על הגב ובלי לתת לי התראה פשוט פיסקה את החצאית שלה כמו שאומרים והתיישבה עליי, מעסה אותי עם הגוף שלה,

יורדת ועולה, משגעת לי את כל החושים, זה כבר לא עיסוי רגיל, זה באמת משהו מיוחד במינו.

אני מרגיש שעוד רגע אני גומר כמו מטורף אבל עוצר את עצמי בראש, לא רוצה שהדבר המופלא הזה ייגמר. אני ממשיך עוד קצת, עוד שנייה וזה קורה. היא נותנת לי מבט, אני מבקש שלא תדבר, שלא תזוז אבל זה בלתי נמנע אני משפריץ לתוכה, מרגיש את פרץ האהבה והתחושה הבלתי מוסברת הזאת.

היא ביקשה ממני למלא טופס שביעות רצון ואני ועוד איך סימנתי בהכול וי אחד גדול, אחרי הכול, מה רע לקבל עיסוי אירוטי שהוא גם עיסוי מדהים ומרפא את הנפש והגוף.

About the author

עורך ראשי administrator