הגשמת חלום בדירה דיסקרטית בצפון

Byעורך ראשי

הגשמת חלום בדירה דיסקרטית בצפון

 

יצאתי לחופשה לבד עם עצמי, החלטתי שאני בורח מכולם, מבת הזוג, העסק וכל מה שדחק אותי לפינה. הגעתי לאיזה צימר מדהים בצפון. רציתי ללון שם אבל לא היו מקומות פנויים. מה אני עושה עכשיו שאלתי את עצמי? איך אני יוצא מהמקום אליו נקלעתי? האם אני חוזר למרכז? אמרתי מה יכול להיות, אכנס לבר הקרוב, אשתה משהו ומשם אמשיך.

בבר התיישבה לידי מישהי, מסתבר שהיא בדיוק כמוני, חיפשה לברוח אבל לא מצאה מקום בצימר. יש כאן דירות דיסקרטיות בצפון , אמרה לי, הן לפי שעה.

שתינו משהו קל והחלטנו באופן ספונטני לחלוק את הדירה הזאת, מה יכול להיות, זה יותר זול וגם יותר כיף.

הגענו לדירה, סיכמנו שכל אחד מאיתנו יישן במקום אחר, בלילה כשהיא קמה לקחת כוס מים, היא קמה ערומה וזה הצית אצלי משהו שמזמן היה רדום.

וואו, היא הייתה מדהימה, היין חירפן אותי ולא יכולתי שלא להעביר בה יד.

מפה לשם זה נגרר למיטה, מצאתי את עצמי שכוב על הגב, היא לופתת את האיבר שלי ומתחילה לרדת לי, מוצצת, מנשקת, מלטפת כמו שלא ליטפו אותי מזמן.

אני לא צריך לבקש, לא צריך לקחת אותה למסלול מסוים, הגוף שלי חם ואני כבר מדמיין איך אני חודר אליה, מכניס את הזין שלי עמוק לתוכה.

לפני שכבר ניסיתי לעשות משהו, היא פשוט התיישבה עליי והתחילה לזוז, יושבת וקמה כשהזין שלי ננעץ בה חזק ואני מרגיש שכל העולם מתפוצץ סביבי.

פתאום שיחת טלפון, זו הבת זוג שלי. אני עונה מתנשף והיא שואלת אותי איפה אני, בשיא הריגוש ושיא האקסטזה אני אומר לה שמצאתי באזור חדר כושר ואני מתאמן.

אני מנתק, ממשיך להתרכז בחדר הכושר המדהים הזה שבא מולי, אישה בכל רמח איבריה, סקסית בטירוף, אני מסובב אותה על ארבע ונותן לה חזק בדוגי סטייל.

אנחנו ממשיכים עוד קצת, הגוף שלה מזדעזע קשות ואני משפריץ בתוכה, גומר כמו מטורף, היא גונחת ואני  נאנח.

לא מאמינים שכל זה קרה באותן דירות דיסקרטיות שתמיד הופיעו לנו בפרסומת ממומנת באתר או במדיה כזו או אחרת.

אמבטיה? היא שואלת אותי ואני כבר מרגיש ורואה שהסיבוב הבא מתקרב ומי אני שאסרב לסיבוב נוסף? צחקנו, עישנו שחטה אחרונה מהסיגריה ונכנסו ביחד לג'קוזי להמשיך מאיפה שהפסקנו.

About the author

עורך ראשי administrator