דייט עם נערות ליווי

Byעורך ראשי

דייט עם נערות ליווי

דייט עם נערות ליווי

ניסיתי לצאת עם בנות רגילות, אבל אף פעם זה לא באמת משך אותי, תמיד חלמתי על מישהי מדהימה, בוגרת, בשלה וזה עוד במובן העדין של מילה. אהבתי אותם סקסיות, מדהימות, נועזות, ככה אני אוהב נשים בדרך כלל.

זה לא תמיד יוצא שאתה פוגש מישהי ומתחיל איתה קטע, הן אף פעם לא באמת נענות לך ולכן, החלטתי שהפעם אני הולך על נערות ליווי, זה הכי מגניב, הכי כדאי, נשים יפות, עסיסיות, שוות במיוחד.

קבעתי איתה בבר הסמוך, אישה מושלמת שאין לתאר את היופי הזה, היא חייכה אליי ושלחה לי נשיקה עם האודם האדום הבוהק שלה באוויר.

בתחילה לא ידעתי אם היא מכירה אותי או לא, אחר כך הבנתי שזו נערת ליווי, אחת מיני נערות ליווי שוות שאתה מתקשר והן ניגשות ישר לעניין.

אז שתינו כמה דרינקים טובים, זה היה מרגש במיוחד, התמסטלנו כהוגן והמזל שאני גר מעל הבר, כך שהיה אפשר לעלות למעלה ולחגוג את החיים.

אז הגענו למעלה, עליתי על המיטה ועוד לפני שהספקתי היא פשוט הפשיטה אותי והתחילה את המלאכה, היא לא בזבזה אפילו דקה.

התפשטתי וממש עזרתי לה, היא הושיבה אותי על הספה, מנשקת אותי, מלקקת אותי מלמעלה ועד למטה. מרגש ביותר, אני מרגיש את כל החושים שלי מתקהים, מרגיש שזה בהחלט לוקח אותי למקום שלא הכרתי.

היא נושכת לי את הפטמות, מנשקת אותי בצוואר, אני מרגיש איך עומד לי עליה ואני רק רוצה לחדור לתוכה אבל היא דוחה את זה, לא נותנת לי לגמור את הרגע למרות שהזמן שלה יקר.

היא מתיישבת עליי, חודרת שכבר לא יכולתי, אפשר לומר שהיא זו שחדרה אליי כי היא שלטה בכל האקט, עולה ויורדת, אני מרגיש את הזין שלי מתפוצץ עוד שנייה בתוכה. לא יכול להתאפק יותר, נכנס יוצא, נרגע עוד כמה שניות ואז מרגיש שזהו, אני לא יכול יותר.

אני גומר לה בתוך הכוס הרטוב ופורץ בצחוק גדול, צחוק של שחרור, הנאה, משהו שאי אפשר להסביר.

About the author

עורך ראשי administrator